מולכו ציוד חשמל ותעשיה בע"מ לוגו ראשי

התקשרו עכשיו

זהו מספר מקשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.

משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

Search
Generic filters
Search
Generic filters

תפקידה של תאורת רחוב חשוב ביותר. התאורה מסייעת להתמצא במרחבי השטח הציבורי, גם כאשר הראות לקויה והשמש כבר שקעה, כך שהיא מציעה הגנה ומגבירה את הבטיחות במרחב הפתוח. כמו כן, כאשר תאורת הרחוב מיועדת עבור רכבים, יש להבין שהיא אינה אמורה להאיר את הדרך, אלא לסייע לנהג להבחין במכשולים ובתמרורים (שאינם נמצאים בטווח תאורת הרכב). מבחינת העמדה של תאורה, יש לקחת בחשבון שאם מצויים מחוץ לעיר לצד קטע כביש ארוך, הרי שאז לא יהיה ריבוי של תאורת רחוב, אך ככול שמתקרבים לקטע בנוי (בו יש תאורה), הרי שתדירות התאורה תתעצם בהדרגה, על מנת לאפשר לעיני הנהג להתרגל, כך שיש חשיבות למיקום ולריווח.

איך תאורת רחוב פועלת

אצל לא מעט סוגי תאורת רחוב מוטמעים חיישנים אשר מדליקים את התאורה בעת שקיעה ומכבים בעת זריחה, כאשר חיישנים יותר משוכללים גם יודעים לזהות תנאי ראות בעיתיים, ולו בשל ערפל, כך שהתאורה נכנסת לפעולה באופן מידי מהרגע בו זוהה הצורך. כמו כן, בארץ נעשה שימוש בקוצב זמן ובשעון אסטרונומי, עובדה שמסייעת לתאורה להידלק במקבצים ולא כבודדים. מבחינת תקלות, נציין שבתאורת רחוב איכותית ניתן למצוא רכיב ייעודי אשר מסייע לנטר קיום של בעיה. כאשר מתגלה בעיה, חשוב לדעת שהעירייה אחראית – בעלת תחום אחריות משפטי בכול הנוגע לתאורת רחוב.

תקנים של תאורת רחובות

בכול הנוגע לתאורת רחוב, ניתן למצוא שורה ארוכה של תקנים בהם יש לעמוד. כך למשל התאורה צריכה להגיע לגובה מינימלי של 4 מטר כאשר היא מוצבת על המדרכה ולגובה של 15 מטר כאשר היא מוצבת לצדי הכביש. בנוסף, אם מדובר בתאורת לד, גוון האור צריך להיות 3000K בעל מקדם הפחתה של 0.8 וכדומה. מחפשים אחר התאורה האידאלית עבור צורך נקודתי ובטיחותי? צוות “מולכו” עומד לשירותכם לצד ידע מקיף, ניסיון עשיר ואינספור סוגי תאורה איכותיים.

תאורת רחוב ודרכים

סוגים של תאורת רחוב

מתחת לקטגוריית “תאורת רחובות” ניתן למצוא מגוון נדבכים, כאשר כל סוג ייעודי עבור מטרה אחרת. להלן הסוגים המהותיים:

תאורת ביטחון – תאורה מאוד עוצמתית, אידאלית להולכי רגל ודי מסוכנת לנהגים, כיוון שעשויה לסנוור. המטרה היא לכוון לאזורים בטוחים, לסמן אזורים מסוכנים ועוד.
תאורת זרקור – תאורה לא מאוד חזקה אשר מסייעת להתמצא בדרך, למשל לזהות בזמן הצטלבות דרכים ומעבר חצייה. בנוסף היא עשויה להאיר מדרכות עבור הולכי רגל ובאופן כללי מסייעת בהגברת בטיחות הנהיגה.
תאורת דרכים – ייעודה להאיר את נתיב הנסיעה ולסייע בזיהוי מכשולים, מותקנת לרוב בצדי כבישים או בשטח המפריד בין שני מסלולי תנועה.

התאמה ללקוח

בכול הנוגע לתאורת רחוב, יש לוודא שמיישרים קו בהתאם לתקנים, הדגשים והצרכים המשתנים. כך למשל יש לקחת בחשבון שנכנסים למשוואה אינספור משתנים, כגון עוצמת הארה, אחידות מינימלית, סך סנוור מקסימלי, גובה העמוד, מרחק בין עמודים, מקדם הפחתה, תפוקת האור, בהיקות ממוצעת, שטף אורי, כמות הלוקס, טמפרטורת העבודה, חומר היציקה, סוג כיסוי גוף התאורה וכדומה, ועל כן טוב לדעת שחברת “מולכו” עובדת עם מיטב החברות, מקפידה על סך התקנים, בעלת ניסיון עשיר ומעניקה אחריות משמעותית – חברת “מולכו” יודעת להעניק פתרונות תאורה מתקדמים, מדויקים ואיכותיים – היעזרו בנו!

הצהרת נגישות עסק
העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופן הבא:
  • מעלית
  • שירותי נכים
  • רמפה
  • מערכת שמע לכבדי שמיעה
  • מרכזיה טלפונית מונגשת
  • חניה נגישה

רכז נגישות:

דילוג לתוכן