קטגוריה
 
 
 
 
 

תאורה מקצועית

 
 
תאורה מקצועית, כהגדרתה, אמורה לתת מענה מקצועי לכל דרישות ומאפייני השטח של הלקוח. בכל שטח המיועד לתאורה, יש צורך ואף חובה לבדוק את מאפייני השטח השונים כגון: צבע הרצפה, צבע הקירות, צבע התקרה וכמובן מיקום של חלונות, שולחנות וכל חפץ שקיים בשטח בו יותקנו גופי התאורה. בנוסף לכך, חשוב מאוד לבדוק באופן יסודי את מידות השטח המיועד, וזאת כדי לקחת בחשבון את החזרי האור.
 

התאמת התאורה לחלל – צעד קריטי

 
לכל שטח עבודה יש המלצה לגבי כמות הלוקס המתאימה, ובכלל זה מפעלי אלקטרוניקה, מפעלי מתכת, רחובות, מעברי חצייה, שטחי מסחר, כיתות לימוד ויש עוד מגוון רחב מאוד של דוגמאות. לאחר שנלקחו כל הפרמטרים בחשבון, ניתן להתחיל בתכנון מקצועי ומחייב לפי כל החוקים ולפי דרישות הלקוח.
 

נתוני גוף התאורה

 
כשמתעסקים עם תאורה מקצועית, יש לקחת בחשבון גם את נתוניו הבסיסיים של גוף התאורה. הפרמטרים החשובים ביותר שצריך להתייחס אליהם הם: לומן מול וואט (ככל שהלומן גבוה יותר, לוואט יותר טוב), טמפרטורת העבודה, צבע האור, שטף אורי (פוטומטריה), נתוני האטימות, חומר היציקה, סוג הצביעה, סוג כיסוי גוף התאורה (זכוכית / פוליאסטר / פולקרבונט) ומספר שנות אחריות.
 

עמידה בסטנדרטים בינלאומיים

 
כמובן שיש לקבל ממכוני הבדיקה אישורים על תקינות גוף התאורה והרכיבים הפנימיים, וכן
אישורים פוטוביולוגיים. חברת LANZINI, ספקית גופי התאורה המקצועית של מולכו ציוד חשמל ותעשייה בע"מ, עומדת בכל הקריטריונים ואף תמיד מחפשת אחר דרכים לשפר ולייעל את איכות גופי התאורה.