מולכו ציוד חשמל ותעשיה בע"מ לוגו ראשי

התקשרו עכשיו

זהו מספר מקשר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.

משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

Search
Generic filters
Search
Generic filters

מולכו ציוד חשמל ותעשייה בע”מ דוגלת בנגישות ובמתן אפשרויות זהות לכלל האוכלוסייה, שכוללת גם אנשים עם מוגבלות. על כן, מינינו את אסף נאור לאחראי תחום הנגישות – באחריותו לוודא כי כללי הנגישות מיושמים כהלכה אצלנו בארגון מ-א’ עד ת.
לקבלת מידע נוסף בנושא, צרו קשר עם אסף נאור בטלפון 054-4878780 בימי ראשון-חמישי, בין השעות 17:00-08:00, או במייל info@molco.co.il. נשמח לעמוד לרשותכם!

 

הסדרי הנגישות בארגון

 • בבנין קיימת מעלית במידות 110/140 רוחב הדלת 80 ס”מ, קיים צליל הגעה.
 • חניות: בקומת החניון 1- יש 5 חניות נכים, ובשטח המבנה בקומת הקרקע קיימת חניית נכים לרכב גבוהה.
 • בכניסה יש מדרגות וכבש תקינים, להתגברות על הפרשי הגובה.
 • בעמדת המודיעין קיימת לולאת השראה.
 • בתוך מתחם המשרדים והמחסן יש מעברים נגישים, ריהוט, שילוט וכל נושא עיצוב הפנים לפי דרישות החוק.
 

הצהרת נגישות לאתר האינטרנט
באתר זה בוצעו עבודות הנגשה מלאות בהתאם לתקן WCAG 2.0 לרמה AA , אנו עושים כמיטב יכולתינו על מנת לדאוג שישאר נגיש בכל זמן. בין אם אתם אנשים עם מוגבלות ובין אם לא, בממשק הנגישות שלנו אפשר להעזר בטכנולוגיות מסיעות כדי להתאים את התצוגת ואופן הגלישה באתר באופן שיתאים לכם.
שימו לב, כל התאמה שתעשו תשמר כקובץ “קוקי” בדפדפן שלכם, כך שבפעם הבאה אשר תגיעו לאתר זה, או כאשר תעברו בין דפי האתר, לא תצטרכו לבצע את ההתאמות כל פעם מחדש, ובכל פתיחה של האתר הוא יפתח עם אותן ההתאמות שבחרתם בפעם הקודמת.
לנחיותכם, בפתיח הממשק תמצאו כפתור “הפעלת נגישות בסיסית” אשר יפעיל הגדרות בסיסיות כגון התאמה לקוראי מסך והתאמה לניווט מקלדת, בלחיצה אחת ובאופן אוטומטי.

נגישות הסרטונים באתר:
באתר קיימים מספר סרטי וידאו קצרים שתוכנם הוא שיווקי ולרובם אין מלל כגון דיבור או קריינות, בחלקם יש מוסיקת רקע ולכן אין בהם כתוביות.
בסרטונים שבהם יש קריינות ניתן להפעיל את הכתוביות על ידי לחיצה על המקש ה-CC בכפתורי הפעלת הסרטון והכתוביות יופיעו.
הסרטונים אינם מתורגמים לכלל הקהל ומוצגים בשפה בה החברה המפרסמת הפיקה אותם.

נגישות הקטלוג:
קטלוג המוצרים אותם משווקת החברה מוצג באתר בשתי דרכים. בשתי הדרכים מופיע אותו המידע בדיוק. בקטלוג המוצג בקובץ PDF יתכנו בעיות נגישות מסוימות, לכן המתקשה לקרוא בו יכול להגיע לכל המידע דרך עמוד הקטלוג שבתפריט הראשי של האתר. כאמור לעיל, בכל בעיה ניתן לפנות לאחראי הנגישות בארגון שפרטיו מופעים בראש הדף.

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה:
האתר מתאים לגלישה בדפדפנים הבאים:
Microsoft Edge, Google Chrome, FireFox, Safari, Opera, Android Marshmallow, iOS9, – אנו תומכים בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק עד לכ-שתי גרסאות אחורה.

התאמות כלליות:
כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט ע”י המקלדת, הפעלת מקלדת וירטואלית, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן המרכזי, חיפוש ביטויים ראשי תיבות וסלנג, שינוי שפת הממשק, שינוי מיקום הממשק, שינוי גודל הממשק.

התאמות טקסט ותוכן בממשק:
שינוי גדלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הגדלת טקסט במעבר עכבר (זכוכית מגדלת), הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינוי מרווח בין שורות, שינוי מרווח בין מילים, שינוי מרווח בין אותיות, יישור למרכז, יישור לימין, יישור לשמאל, יישור מוחלט.

התאמות צבעים ותצוגה:
הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקוראי מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור,צבעים מנוגדים, שינוי צבע הטקסטים, שינוי צבע הכותרות, שינוי צבע הרקע, עצירת אנימציות ותנועה.

התאמות ניווט והתמצאות:
שינוי סמן העכבר לסמן גדול ולבן, או סמן שחור וגדול, הדגשת מעבר עכבר, הגדלה והקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, מצב קריאה, ניווט ע”י אותיות, הדגשת פוקוס, הדגשת מעבר עכבר.

הבהרה והערות:
למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר, להוסיף ולעדכן יכולות לממשק הנגישות באתר, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר, בכל רגע נתון ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית.
במידה ומצאתם תקלה, או שאינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או שיש לכם רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע מכם. בלחיצה על “שלחו משוב” הנמצא בתחתית ממשק הנגישות, תוכלו למלא טופס משוק ולספר לנו על חוויתכם באתר. בנוסף, ניתן לפנות למייל בכתובת hello@accessibe.com והוא יגיע לצוות האחראי על נגישות האתר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דרך!

הצהרת נגישות עסק
העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופן הבא:
 • מעלית
 • שירותי נכים
 • רמפה
 • מערכת שמע לכבדי שמיעה
 • מרכזיה טלפונית מונגשת
 • חניה נגישה

רכז נגישות:

דילוג לתוכן